Trečdalį savo gyvenimo praleidžiame miegodami, todėl labai svarbu užtikrinti gerą miego kokybę

Miego kokybei yra svarbu ne tik geras čiužinys, tačiau ir temperatūra esanti miegamojo patalpoje taip pat ir apšvietimas. Atsižvelgiant į tai rekomenduojama vėsesnė temperatūra ir kad miegamajame būtų tamsu. Jei oras yra sausas, jį būtina drėkinti drėkintuvu, o norint dar didesnio komforto, rekomenduojame naudoti garintuvą su eteriniais aliejais.

Renkantis čiužinį vienas svarbiausių faktorių yra miegančiųjų svoriai, kad čiužinys nebūtų per kietas ar per minkštas ir jaustumėtės patogiai miego metu. Perkant čiužinį internetu rekomenduojame paskambinti ar parašyti užklausą, kad konsultantas padėtų išsirinkti geriausią variantą tinkantį Jums. Čiužinius reikėtų keisti kas 8-10 metų ar dažniau, kadangi visos čiužinyje esančios sudedamosios medžiagos nuolatos dėvisi ir su laiku deformuojasi, o tai turi įtakos gero miego kokybei.

Jei turite klausimų, Čiužinių Karalių konsultantai mielai Jus pakonsultuos bei suteiks daugiau informacijos. Kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje Vilniuje, Pelesos g. 3 bei asortimentą peržiūrėti internetiniame puslapyje www.ciuziniukaraliai.lt

Konsultacijos: +370 643 49634, info@ciuziniukaraliai.lt